מורה מצטייןI פרס החינוך הגופניI יוסי הלפמן
יוסל'ה היקר .
ברכות לקבלתך את הפרס ( 23/10/12 ) – על הצטיינותך ומסירותך בעבודתך .
וכבר נרשם בשד"ל אגרת ל"ט – " אין חכמה ואין מלאכה בעולם שלא תוכל להיות תפארת לעושיה ותפארת לו מן האדם , ובלבד שיהיה נותן עיניו ולבו ומוסר נפשו עליה , לעסוק בה באמונה ובגבורה " .
עלה והתמד בפעילותך הברוכה בחינוך ילדים . – זכות גדולה כמו גם אחריות כבדה נפלה עליך באשר עבודת קודש הינך עושה לעבוד , לחנך ולעצב את ילדי ישראל עתיד המדינה המה .
ברכות נאמנות .
מוטי לפיד .
![](/image/users/124838/ftp/my_files/%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%A0%D7%94%201.jpg?id=11005395)